STP16NB25FP SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 250V - 0.220Ohm - 16A - TO-220/TO-220FP PowerMESH MOSFET 20040407
STP16NB25FP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 8A I(D) | TO-220AB 20031026
STP16NB25FP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 8A I(D) | TO-220AB 20031022
全选
Total found 3 in 217540143