STP15N06LFI ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP15N06L ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP15N06LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-220VAR 20031026
STP15N06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-220 20031026
STP15N06LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-220VAR 20031022
STP15N06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-220 20031022
STP15N06LFI ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2231 20120119
STP15N06L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFZ14 20120119
STP15N06LFI ST TO-220IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2231 20120101
STP15N06L ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2231 20120101
STP15N06L   [替换型号]Replacement:ST STP16NE06L 20120101
全选
Total found 11 in 217540143