STB19NB20-1 ST   N-CHANNEL 200V 0.5 OHM 19A TO-220/TO-220FP/I2PAK POWERMESH MOSFET 20031102
STB19NB20-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 19A I(D) | TO-251AA 20031022
全选
Total found 2 in 217540143