SPP80N06S2-09 Infineon(siemens)   TO220/263; 80 A; 55 V; NL; 9.1 mOhm 20030310
SPP80N06S2-09 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
全选
Total found 2 in 217540143