RFH12N40 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 400V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-218AC 20031026
RFH12N40 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 400V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-218AC 20031022
RFH12N40 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP340 20120118
RFH12N40 Harris   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2841 20120118
RFH12N40 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP340 20120118
RFH12N40 Harris TO-218   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2841 20120101
全选
Total found 6 in 217540143