BUK7611-55A NXP   N-channel TrenchMOS standard level FET 20110427
BUK7611-55A Philips   BUK7511-55A| BUK7611-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7511-55A Philips   BUK7511-55A| BUK7611-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7611-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031026
BUK7611-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031022
全选
Total found 5 in 217540143