BUK7528-55_2 NXP   TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20080220
BUK7528-55A Philips   BUK7528-55A| BUK7628-55A|TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20060716
BUK7528-55 Philips   BUK7528-55|TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20060716
BUK7528-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040408
BUK7528-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040406
BUK7528-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 42A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK7528-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK7528-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 42A I(D) | TO-220AB 20031022
BUK7528-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-220AB 20031022
BUK7528-55   N-Channel Enhancement MOSFET 20020807
BUK7528-55A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP45NF06 20120118
BUK7528-55 Philips   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRFZ44N 20120118
全选
Total found 12 in 217540143